Zaproszenie na galę Jubileuszową- 50 lat minęło jak jeden dzień

2023-11-26

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” serdecznie zapraszają na Galę Jubileuszową MGOKIS Dobczyce „50 lat minęło jak jeden dzień…”.Wydarzenie odbędzie się 26 listopada 2023 r., o godz. 16:00, w auli widowiskowej RCOS w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Oprawę muzyczną zapewni Big Band Dobczyce wraz zaproszonymi gośćmi. W trakcie wydarzenia odbędzie się premiera filmu dokumentalnego o Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, zrealizowanego przez Myślenice iTV.

Nagranie filmu sfinansowano ze środków Fundacji Orlen dla Pomorza.

• Bezpłatne wejściówki na Galę dostępne są w biurze MGOKiS (tel. 533 990 660). Ilość miejsc bardzo mocno ograniczona.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:

•  Iwona Gibas, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego
  •  Józef Tomal, Starosta Powiatu Myślenickiego
  • Tomasz Suś, Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Organizatorami wydarzenia są:

• Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.
kolorowy plakat z białym tłem