Koncert "W Cztery Świata Strony"

2016-01-14

Szanowni Państwo,

koncert „W Cztery Świata Strony”, który odbył się po raz pierwszy w 2014 roku, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach był odebrany przez społeczność naszej gminy niezwykle ciepło. Ideą organizacji tego koncertu jest zgromadzenie członków różnych grup społecznych i organizacji i podkreślenie jedności naszej gminy.

Zapraszam więc i w tym roku, do zaintonowania i zaśpiewania razem z widownią przy akompaniamencie Orkiestry Dętej „Dobczyce” dwóch zaproponowanych przez nas kolęd. Mile widziane są przebrania i choreografia świąteczna. Kolędowanie w „Cztery Świata Strony” odbędzie się 14 stycznia (czwartek) o godzinie 17:00 w auli Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach im. Burmistrza Marcina Pawlaka.

Do udziału zaprosiliśmy gminne przedszkola, szkoły, organizacje pozarządowe, strażaków, koła gospodyń wiejskich, radnych, sołtysów i urzędników. Mamy nadzieję, że i Państwo zechcą z nami pokolędować, a później porozmawiać podczas planowanego dla wszystkich poczęstunku.

Paweł Machnicki

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce