W filmowym skrócie

Rok 2017 zapisany w filmowym kadrze


Czas na rczas na rozmowę - gość Iwona Nowak (grafika - link)ozmowę - Iwona Nowak

Gościem tygodnia Myślenice iTV w dniu 2 grudnia w programie "Czas na rozmowę" była Iwona Nowak - lider Szlachetnej Paczki rejonu Dobczyce. Po kliknięciu w ikonę film otworzy się w nowym oknie.

 

czas na rozmowę - Sebastian Kasprzyk (grafika-link)Czas na rozmowę - Sebastian Kasprzyk

Gościem tygodnia Myślenice iTV w dniu 26 listopada w programie "Czas na rozmowę" był Sebastian Kasprzyk, biegacz OCR i mieszkaniec Gminy Dobczyce. Po kliknięciu w ikonę film otworzy się w nowym oknie.

festiwal możliwości - grafika link do materiałuFestiwal Możliwości

Festiwal Możliwości pokazał nowe, przyszłe oblicze starej szkoły przy ul. Jagiellońskiej. 18 listopada stare mury tętniły życiem! Po kliknięciu w ikonę film otworzy się w nowym oknie.

 

 

VI Dobczyckie Zaduszki Muzyczne - grafika-miniatura link do materiałuVI Dobczyckie Zaduszki Muzyczne

Nocna Zmiana Bluesa gwiazdą VI Dobczyckich Zaduszek Muzycznych, które odbyły się 4 listopada. Po kliknięciu w ikonę film otworzy się w nowym oknie. Po kliknięciu w ikonę film otworzy się w nowym oknie.

otwarcie remizy osp Dobczyce - miniatura-grafika link do materiału filmowegoOtwarcie remizy OSP w Dobczycach

Ochotnicza Straż Pożarna w Dobczycach mogą cieszyć się nową remizą. Oficjalnego otwarcia dokonano 23 września. Po kliknięciu w ikonę film otworzy się w nowym oknie.

 

Sztafeta Szlakiem Walk Partyzanckich - miniatura-grafika link do filmuSztafeta Szlakiem Walk Partyzanckich

Tegoroczna Sztafeta Szlakiem Walk Partyzanckich, która odbyła się 18 września miała swoją metę w Dobczycach. Po kliknięciu w ikonę film otworzy się w nowym oknie.

 

wbicie łopaty w DziekanowciachRozpoczęcie budowy szkoły w Dziekanowicach

Budowę szkoły w Dziekanowicach poprzedziło symboliczne wbicie łopaty i wmurowanie kamienia węgielnego, którego dokonano 17 września. Po kliknięciu w ikonę film otworzy się w nowym oknie.