Dla mieszkańców

Aktualności

UWAGA! ZAPISY ZAMKNIĘTE - REJSY EDUKACYJNE PO JEZIORZE DOBCZYCKIM

rejsy statkiem - miejsc nie ma

W poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r. od godziny 8:00 ruszają zapisy telefoniczne na rejsy statkiem organizowane 24-25 sierpnia po Jeziorze Dobczyckim - 12 37-21-753. Dzwoniąc należy podać imię i nazwisko wszystkich chętnych na rejs. Zapisy prowadzone są na bieżąco. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie. Pracownik nieprzerwanie odbiera od Państwa telefony.

"Ognioodporni" z Brzączowic zwycięzcami Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Dobczycach - fot. Ognioodporni Brzączowice

Trzynaście drużyn rywalizowało w niedzielę, 11 sierpnia w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Strażacy dawali z siebie wszystko, by jak najszybciej pokonać sztafetę pożarniczą z przeszkodami i poprawnie wykonać ćwiczenia bojowe. Musieli zmierzyć się też z upałem, który nie łatwo było znieść biegając w pełnym rynsztunku.

Nowe stanowisko w urzędzie utworzone z myślą o wsparciu stowarzyszeń

tabliczka informująca przy drzwiach wejściowych do pokoju, gdzie mieści się stanowisko ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

Gmina Dobczyce znana jest z aktywności mieszkańców. Nic więc dziwnego, że działa tu ponad 50 stowarzyszeń, realizujących ciekawe projekty edukacyjne, kulturalne i sportowe. Z myślą o wsparciu stowarzyszeń, w Urzędzie Gminy i Miasta Dobczyce utworzone zostało stanowisko do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Strony