Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Paweł Machnicki zaprasza na XXII Dni Dobczyc

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Paweł Machnicki zaprasza na tegoroczne XXII Dni Dobczyc, które wspólnie z Izbą Gospodarczą Dorzecza Raby współorganizuje Gmina Dobczyce.

 

Trzydniowe święto naszego miasta rozpocznie się już jutro. Zapowiada się taneczna zabawa z takimi zespołami jak: TWO-WAY, Long&Junior, The Perfumes, Open Access, czy Alergen. Gwiazdami wieczoru będą również Mateusz Ziółko oraz legendarny zespół „Ich Troje”. W tym roku do Dobczyc zawita także zespół z Brazylii, który wystąpi na scenie wspólnie z Zespołem Pieśni i Tańca „Dobczyce”.

Jak co roku imprezie towarzyszą atrakcyjne wydarzenia, takie jak: IV Bieg Dobczycki, Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika, IV Ogólnopolski Zlot Starych Samochodów i Motocykli Zabytkowych i Kultowych, Wesołe Miasteczko Luna-Park, czy trening Speed-Balla z Wicemistrzem Polski.

Przypominamy również, że w sobotę i niedzielę na ulicy Podgórskiej stacjonował będzie Autobus Energetyczny – punkt informacyjno-edukacyjnym, gdzie będzie można poznać zasady działania instalacji odnawialnych źródeł energii.

Serdecznie zapraszamy!