X HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCÓW I XXXII HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE

2017-03-05

X Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i XXXII Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w Łucznictwie

W pierwszy weekend marca, po raz pierwszy w Dobczycach rozegrane zostaną Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów. Mistrzostwa przeprowadzone zostaną na hali sportowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego W Dobczycach (ul. Szkolna 43). Organizatorami wydarzenia są Polski Związek Łuczniczy, Małopolski Związek Łuczniczy i Uczniowski Klub Sportowy Ósemka - Kraków. Partnerami wydarzenia są Gmina Dobczyce i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Patronat Honorowy nad Mistrzostwami objął pan Józef Pilch, Wojewoda Małopolski. Oficjalne rozpoczęcie imprezy odbędzie się w sobotę, 04.03.2017, o godz. 11:10, a oficjalne zakończenie, połączone z ceremonią dekoracji zwycięzców w niedzielę, 05.03.2017, o godz. 15:30. Zachęcamy do oglądania zmagań konkursowych i kibicowania naszym zawodnikom!!!

Zawody łucznicze