GRA TERENOWA "KOZIM SZLAKIEM NA WYPASIE"

2017-05-27

Po naszym mieście rozbiegnie się wkrótce w popłochu kilkanaście barwnych i wyjątkowych kózek. Znalezienie ich wszystkich wymagać będzie sprytu, sokolego oka, głowy do łamigłówek, a nierzadko i odwagi….

Zapraszamy wszystkich na pierwsze takie wydarzenie w Dobczycach – GRĘ TERENOWĄ „KOZIM SZLAKIEM NA WYPASIE”, która odbędzie się 27 maja na terenie Dobczyc. Moc atrakcji, dobrą zabawę, a także żywą lekcję historii zapewniają organizatorzy wydarzenia – Urząd Gminy i Miasta Dobczyce, Stowarzyszenie KAT oraz uczniowie Gimnazjum i Zespołu Szkół w Dobczycach.

Kilka informacji praktycznych:

➡ Do gry zapraszamy grupy zorganizowane oraz indywidualnych uczestników.
➡ Na trasę ruszać będą grupy maks. 10 osobowe w półgodzinnym odstępie czasu. Pierwsze wyjście o 9:00, ostatnie o 13:30.
➡ Indywidualne zgłoszenia będą łączone w celu utworzenia grupy.
➡ W każdej grupie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia, niepełnoletni uczestnicy wymagają pisemnej deklaracji rodzica/opiekuna prawnego (szczegóły w regulaminie na www.dobczyce.pl).
➡ Zgłoszeń dokonywać można do 25 maja na adres mailowy: scygan@dobczyce.pl lub w dniu wydarzenia w punkcie rejestracji uczestników.
➡ Start gry i punkt rejestracji uczestników będzie się znajdował przy budynku pod adresem Rynek 21 (budynek, gdzie mieści się m.in. Galeria Ispiny).
➡ Przed nadesłaniem zgłoszenia koniecznie prosimy zapoznać się z regulaminem, tam również szczegóły.

Zachęcamy do zapisów i podjęcia wyzwania, gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

Wydarzenie wspierane jest przez Kalejdoskop Partnerstwa, który jest realizowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – Lokalne Partnerstwa PAFW.

plakat gry terenowej "Kozim Szlakiem na Wypasie"