Dwie połówki pomarańczy. Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych

2017-10-15

Firma Impulsive Art zaprasza na komedię „Dwie połówki pomarańczy”. Spektakl odbędzie się 15 października 2017 roku, o godzinie 18:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Bilety w cenie 65zł do nabycia na stronie www.impulsiveart.kupbilecik.pl oraz w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, tel. 12 2716 757 lub 533 990 660.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.
To nie jest grzeczne przedstawienie...
W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie.
A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki?
Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.
Spektakl tylko i wyłącznie dla widzów dorosłych!

Gwiazdorska obsada*:
Jarosław Boberek - najbardziej znany z roli posterunkowego w “Rodzinie zastępczej” oraz z dubbingu - użyczał głosu m.in. Kaczorowi Donaldowi oraz Królowi Julianowi
Urszula Dębska - najbardziej znana z głównej roli w serialu “Pierwsza miłość” - Sabiny Weksler oraz z roli Katarzyny Wojciechowskiej w serialu “Plebania”; w 2016 roku tańcząc w parze z Wojciechem Jeschke zajęła 6 miejsce w “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”
Grażyna Zielińska - najbardziej znana z roli Babki Zielarki w serialu “Ranczo”, a także ze spektakli “Klimaterium …i już” oraz “Klimaterieum 2, czyli menopauzy szał”
Maria Ciunelis - znana i ceniona aktorka teatralna, uznana scenarzystka (m.in. “Na dobre i na złe”, “Samo życie”). Znana z serialu “Dom” oraz filmów “Siekierezada” czy “Wszyscy jesteśmy Chrystusami”
Cynthia Kuźniak – aktorka Teatru Capitol

*obsada wymienna; organizator zastrzega możliwość zmiany obsady.

Więcej informacji:
www.dwiepolowkipomaranczy.pl
www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy

Najlepiej o spektaklu opowiedzą Widzowie:

„Właśnie wróciłam ze spektaklu – TO TRZEBA ZOBACZYĆ! super, uśmiałam się do łez, dobór aktorów, gra aktorów – rewelacja, nic dodać, nic ująć – samo życie, brawo, bawmy się życiem, Ukłon dla aktorów, dzięki.” Justyna

„Nie wiedziałam, że można tak się świetnie bawić w teatrze. Razem z mężem zgodnie stwierdziliśmy, że to najfajniejsza komedia jaką oglądaliśmy w teatrze. Boberek obłędny. Ubawiliśmy się bardzo. Szczerze polecam. Warto obejrzeć.” Agnieszka

„Daliście dziś czadu! Jakie piękne zakończenie tygodnia, aż znośnie wygląda perspektywa tego zapracowanego poniedziałku. Obejrzenie dobrze zagranej sztuki przyprawia o uśmiech, jak wspomnienie pierwszego zapachu wiosny, czy uchwyconego spojrzenia pięknej kobiety.” Artur

„Świetna komedia! Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Ukłony dla aktorów, byliście fantastyczni. Owacje na stojąco w pełni zasłużone. Polecam!!!” Asia

„W końcu spektakl, na którym śmiałam się do łez! W dobie monotonii, problemów i brzydkiej pogody była to niesamowicie relaksująca przygoda. Czuję się pozytywnie nastrojona na kolejne dni, bo takie wydarzenia napawają optymizmem i dobrym nastrojem.” Izabela

„Wspaniała sztuka, na lepszej dawno nie byłam. Uśmiałam się niesamowicie. Idealnie dobrana obsada i zagrane przez nią role. Zdecydowanie polecam. Z chęcią zobaczyłabym jeszcze raz :).
PS. Panu Jarosławowi nie jedna kobieta pozazdrościłaby swobody poruszenia się w szpilkach. Jestem oczarowana. Pozdrawiam :)” Ela

„Byłem razem z moją żoną! Dawno już nie płakaliśmy ze śmiechu. Bardzo dziękujemy za wspaniale i wesoło spędzony wieczór. Byliście Państwo wspaniali!!! :)” Przemek

Jeśli macie Państwo jeszcze jakieś wątpliwości – zachęcamy do obejrzenia filmów na YOUTUBE na kanale Impulsive Art!
„Dwie połówki pomarańczy oczami widzów”
„HIT! Dwie połówki pomarańczy - jak aktorzy zapraszają na spektakl?”

Spektakl Połówki Pomarańczy