Dla mieszkańców

Aktualności

Ogłoszenie konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury, tradycji, turystyki i sportu

Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej oraz kultury i tradycji, turystyki oraz działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym. Oferty należy składać do 28 lutego 2017 roku. Do rozdania jest ponad 150 tysięcy złotych.

Wykład burmistrza Pawła Machnickiego pt. "Sytuacja i Perspektywy Gminy na podstawie sprawozdania za 2016 rok".

konferencja burmistrza na utwUniwersytet Trzeciego Wieku w Dobczycach zaprasza na wykład Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Pawła Machnickiego pt. "Sytuacja i Perspektywy Gminy na podstawie sprawozdania za 2016 rok". Serdecznie zapraszamy jutro (23 maja) o 17:00 do sali konferencyjnej RCOS.

Zostań członkiem Komitetu Rewitalizacji - zapraszamy na spotkanie informacyjne

spotkanie informacyjne dla zainteresowanych członkowstwem w komitecie rewitalizacyjnymJak już zostało wspomniane, Gminny Program Rewitalizacji Gminy Dobczyce został wpisany do Wykazu programów rewitalizacji gmin województwa małopolskiego. W związku z tym szczególnie mocno zachęcamy do dalszego zaangażowania mieszkańców, poprzez dołączenie do Komitetu Rewtalizacji. Zapraszamy na spotkanie informacyjne 24 maja o 16:30 w Kawiarence Rewitalizacyjnej.

Gminny Program Rewitalizacji Gminy Dobczyce wpisany do Wykazu programów rewitalizacji gmin województwa małopolskiego

Uchwałą Nr 735/17 Zarządu Województwa Małopolskiego z dnia 16 maja 2017 r. Gminny Program Rewitalizacji Gminy Dobczyce został wpisany do Wykazu programów rewitalizacji gmin województwa małopolskiego. Nasza Gmina znalazła się wśród 47 gmin Małopolski, które otrzymały taki wpis.

Strony